اسپری مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور

محصول جدید

Le Petit Olivier No-Rinse Hair Care Detangler

Olive Shea Argan

شماره مجوز وزارت بهداشت 3549620008272

بلافاصله پس از استفاده از اسپری مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی (شی باتر و روغن زیتون و روغن آرگان) ل پتیت اولیور، موها نرم و درخشان و ابریشمین شده و تغذیه و بازسازی مو شروع میشود.

360,000 ریال

اسپری مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور حاوی شی باتر و روغن زیتون و روغن آرگان بوده برای موهای خشک و آسیب دیده بسیار مناسب است. همچنین این اسپری مو دو فاز، حاوی آنتی اکسیدان های متعددی است که به حفظ خواص محصول کمک کرده و سبب حفظ عملکرد محصول در مواجه با نور و گرما میشود.

بواسطه وجود روغن آرگان در این فرآورده که دارای ویتامین A، امگا 6 و امگا 9 است؛ موها تغذیه شده و سبب بر طرف شدن خشکی و وز موها میشود. همچنین دایمتیکون موجود در محصول سبب مرطوب کنندگی و حالت دهندگی موها شده و مانع از خشکی و آسیب مو میگردد.

خاصیت آنتی استاتیکی که در اسپری مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی وجود دارد، از ایجاد موخوره جلوگیری کرده و قابلیت ترمیم موخوره های انتهای مو را داشته و حالت پذیری و شانه خوری بهتر موها را سبب میشود.

شی باتر (کاریته) موجود در فرمولاسیون این اسپری مو دو فاز سبب نرم شدن فوق العاده موها شده و ترمیم و بازسازی موهای خشک و آسیب دیده را انجام میدهد.

و نهایتا اسپری مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور بواسطه داشتن روغن زیتون باعث آبرسانی بهتر موها، کمک به درمان سفیدی موها و درمان شوره سر شده و با تقویت موها از ریزش آن ها جلوگیری می کند.

نحوه مصرف:

اسپری دو فاز مو بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور  را به خوبی تکان دهید سپس بر روی ساقه موی تمیز اسپری نمائید.

ترکیب شی باتر و روغن زیتون و روغن آرگان
نوع اسپری
حجم 150ml
کشور سازنده فرانسه
مناسب برای موهای خشک و آسیب دیده

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

نوشتن دیدگاه

اسپری نرم کننده مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور

اسپری نرم کننده مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور

Le Petit Olivier No-Rinse Hair Care Detangler

Pomegranate Argan

شماره مجوز وزارت بهداشت 3549620008364

اسپری نرم کننده مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور، نرم کننده فوری و محافظ مو بوده و درخشندگی مو را به ارمغان می آورد. همچنین رنگ مو را درخشان و پایدار میکند.