اسپری نرم کننده مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور

محصول جدید

Le Petit Olivier No-Rinse Hair Care Detangler

Pomegranate Argan

شماره مجوز وزارت بهداشت 3549620008364

اسپری نرم کننده مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور، نرم کننده فوری و محافظ مو بوده و درخشندگی مو را به ارمغان می آورد. همچنین رنگ مو را درخشان و پایدار میکند.

360,000 ریال

اسپری نرم کننده مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور حاوی روغن آرگان و عصاره انار بوده و همچنین دارای پروتئین دانه برنج است که سبب تقویت موها شده و موها را نرم و براق میکند و از آسیب موها جلوگیری میکند. این اسپری نرم کننده مو دو فاز سبب افزایش رشد موها و تقویت رشته های جدید شده و ریزش موها را کاهش خواهد داد.

اسپری نرم کننده مو دو فاز ل پتیت اولیور پس از استفاده نیاز به آبکشی نداشته و با داشتن فیل تری متیکون باعث افزایش بهبود ظاهر مو شده و با ایجاد یک مانع بر روی سطح مو، در از دست دادن آب موها جلوگیری کرده و انعطاف پذیری و درخشش و بهبود بافت مو را باعث میشود.

عصاره گل انگور موجود در این اسپری نرم کننده مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و به متوقف شدن ریزش مو کمک میکند. این عصاره باعث افزایش فاز رشد مو میشود.

ستریمونیوم کلراید موجود در این اسپری نرم کننده دو فاز خاصیت آنتی باکتریایی داشته و به همراه گلیسیرین به موها ظاهری درخشان می دهد و کواترینیوم آن سبب ترمیم آسیب موها شده و شانه خوری راحت موها در حالت مرطوب و خشک را سبب میشود.

نحوه مصرف:

اسپری نرم کننده مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور را به خوبی تکان دهید سپس بر روی ساقه موی تمیز اسپری نمائید.

ترکیب روغن آرگان و عصاره انار
نوع اسپری
حجم 150ml
کشور سازنده فرانسه
مناسب برای موهای رنگ شده

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

نوشتن دیدگاه

اسپری مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور

اسپری مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور

Le Petit Olivier No-Rinse Hair Care Detangler

Olive Shea Argan

شماره مجوز وزارت بهداشت 3549620008272

بلافاصله پس از استفاده از اسپری مو دو فاز بدون نیاز به آبکشی (شی باتر و روغن زیتون و روغن آرگان) ل پتیت اولیور، موها نرم و درخشان و ابریشمین شده و تغذیه و بازسازی مو شروع میشود.