ژل کرم اسکارفیت الی ژن

محصول جدید

OliGen Scarfit Creamgel

شماره مجوز وزارت بهداشت 54/10080

ژل کرم اسکارفیت الی ژن التیام بخش جای زخم (اسکار)، ترمیم کننده پوست آسیب دیده در اثر بریدگی، زخم، جوش و ... با کمترین عوارض میباشد.

350,000 ریال

اسکار یا جای زخم یک فرآیند بیولوژیک است که در پروسه ترمیم زخم ظاهر می شود. اسکار انواع مختلفی دارد، مثل برآمدگی دلمه مانند (هایپرتروفی)، فرورفتگی (آتروفی) و ترک های ناشی از کشیدگی (اِسترچ مارک). ژل کرم ترمیم کننده اسکارفیت با اثرات ضد التهاب و ترمیم کنندگی به التیام سریعتر انواع اسکار با کمترین عوارض کمک می کند.

آلانتوئین موجود در اسکارفیت الی ژن خواص ضد التهاب، ترمیم کنندگی و نرم کنندگی داشته و همچنین مخلوط آمینو اسیدهای موجود در این فرآورده، عناصر ضروری برای ترمیم لایه های پوستی را دارند. عصاره پیاز که سرشار از فلاونوئیدهاست، در التیام زخم بسیار موثر است. کتیرای موجود در فرمولاسیون این ژل ضداسکار غنی از پلی ساکاریدها بوده و همینطور محرک سیستم ایمنی و ضد التهاب میباشد. یکی دیگر از خواص ضد التهابی این ترمیم کننده پوست،  روغن همیشه بهار است.

نحوه مصرف:

ژل کرم اسکارفیت الی ژن روزی 3 مرتبه روی پوست آسیب دیده استفاده شود. حداقل دوره مصرف 4 هفته است و برای مشاهده اثر مناسب، درمان تا 8 هفته ادامه یابد.

عوارض: عارضه خاصی برای این محصول گزارش نشده است. تنها در صورت بروز حساسیت مصرف قطع شود.

توصیه: این کرم ژل روی زخم باز استفاده نشود.

ترکیب کتیرا - روغن همیشه بهار
خواص ترمیم کننده
نوع کرم ژل
حجم 30ml
کشور سازنده ایران

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

نوشتن دیدگاه

روغن ضدترک ماما ژانوی

روغن ضدترک ماما ژانوی

Jeunvie Natural Mama Oil

شماره مجوز وزارت بهداشت 3478073819027242

روغن ضدترک ماما ژانوی خاصیت ارتجاعی و انعطاف را به پوست باز می گرداند و مناسب برای زنان باردار، ورزشکاران و همچنین کسانی که بعلت چاق یا لاغر شدن دچار ترک پوست میشوند است.

محصولات مرتبط