شامپو تقویت کننده الی ژن

محصول جدید

OliGen Fortifying Expert Shampoo

شماره مجوز وزارت بهداشت 56/14198

فرمولاسیون شامپو تقویت کننده الی ژن برپایه کافئین و آمینواسیدها بوده و به همین دلیل علاوه بر پیشگیری از ریزش مو، ساقه مو را نیز ضخیم میکند.

348,624 ریال

شامپو تقویت کننده الی ژن بر پایه کافئین و آمینو اسیدها تهیه شده و از ریـزش مـوی ژنتیـکی و یا ریزش مویی که در اثر مسائل تغذیه ای و روحی روانی ایجاد می شود پیشگیری کرده و به افزایش ضخامت مو کمک می کند. این شامپو یک شستشو دهنده مناسب هم می باشد.

کافئین موجود در این شامپو افزایش دهنده تولید انرژی در فولیکول مو بوده و همچنین کاهش دهنده اثر هورمون های مردانه روی فولیکول هاست. کراتین و آمینو اسیدهای موجود در این شامپو، عناصر مهم در ساخت و ترمیم مو هستند. عصاره رزماری بکار رفته در تولید شامپو تقویت کننده الی ژن، افزایش دهنده موضعی جریان خون بوده و در کنار اینها ویتامین های B3  و B5 به واکنش های ترمیم مو کمک خواهند کرد.

نحوه مصرف:

ابتدا موها را خیس کرده و بعد با مقداری از شامپو بشویید. صبر کنید تا کف شامپو 3 دقیقه روی سر بماند و سپس موهایتان را  آبکشی نمایید.

توصیه: در مواردی که ریزش مو شدید است یا اگر هر روز مو شسته نمی شود، همزمان از تونیک موی الی ژن استفاده نمایید.

ترکیب کافئین
خواص تقویت کننده
حجم 250ml
کشور سازنده ایران
مناسب برای آقایان و بانوان

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

نوشتن دیدگاه

شامپو آووکادو و ویتامین F سینره

شامپو آووکادو و ویتامین F سینره

cinere Avocado intense repair shampoo

شامپو آووکادو و ویتامین F  سینره مخصوص موهای خشک و شکننده موثر در رطوبت رسانی و حالت پذیری موها می باشد و از ایجاد موخوره، الکتریسیته وشکنندگی موها پیشگیری می کند

محصولات مرتبط

250,000 ریال
0 دیدگاه
250,000 ریال
0 دیدگاه
120,000 ریال
0 دیدگاه