کرم ضد آفتاب بدون چربی آردن

محصول جدید

 Ardene Total Sunblock Cream Oil Free

شماره مجوز وزارت بهداشت 38/12804

کرم ضد آفتاب بدون چربی آردن مناسب انواع پوست‌ها است و به دلیل داشتن ترکیبات ضد قارچ و ضد باکتری محافظت کاملی را از پوست انجام می‌دهد.

این محصول در انبار موجود نیست

165,000 ریال

کرم ضد آفتاب بدون چربی آردن میزان ترشح چربی پوست را تنظیم می‌کند و با مسدود شدن منافذ پوست از تجمع چربی، تکثیر و رشد باکتری‌ها پیشگیری می‌کند. مزیت دیگر این ضد آفتاب، مات و فاقد چربی بودن آن است و همین مورد از جوش زدن پوست جلوگیری می‌کند.

آقایان خواهان ضد آفتابی هستند که باعث سفید شدن پوستشان نشود به همین دلیل این کرم فاقد رنگ است و پس از چند لحظه بعد از استفاده جذب پوست می‌شود.

کرم ضد آفتاب آردن کارکردهایی مانند بازسازی، رطوبت رسانی و مقابله با چین و چروک پوست میز دارد و به همین دلیل آقایان با خرید یک کرم ضد آفتاب مراقبت‌های تکمیلی دیگری را هم از پوستشان انجام می‌دهند. با استفاده از این محصول التهابات ناشی از اصلاح صورت التیام و تسکین پیدا می‌کند.

این محصول به دلیل پایداری که در برابر تعریق، شستشو و مقاوم بودن در برابر آلودگی هوا دارد برای آنهایی که فرصت تجدید زود به زود ضد آفتاب را ندارند گزینه‌ای ایده‌آل است.

سبک فاقد رنگ و بدون چربی
خواص تسکین دهنده و طروات بخش
نوع مات
حجم 50ml
کشور سازنده ایران
مناسب برای پوست های معمولی و پوست های چرب
ضد آفتاب SPF 50

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

نوشتن دیدگاه

کرم ضد آفتاب مخصوص آقایان سینره

کرم ضد آفتاب مخصوص آقایان سینره

Cinere Sunscreen Cream

کرم ضد آفتاب آقایان سینره دارای ترکیبات ضد التهاب جهت کاهش سوزش ناشی از آفتاب سوختگی و همچنین مقاوم در برابر تعریق و شستشو می باشد