ژل دور چشم هیالورون آلسینا

محصول جدید

Alcina Hyaluron 2.0 Eye Gel

شماره مجوز وزارت بهداشت 7614712395060208

ژل دور چشم هیالورون آلسینا یک ضد چروک بسیار قوی است که برای افرادی که پوست دور چشم‌شان حساس است، تولید شده. استفاده از ژل دور چشم هیالورون آلسینا کمک می‌کند که پوست اطراف چشم محکم شده و بدین ترتیب میزان چروک‌ها کم شده و نیز از ایجاد چروک‌های جدیدتر جلوگیری می‌کند.

2,850,000 ریال

ژل دور چشم هیالورون آلسینا یک ضد چروک بسیار قوی و مناسب برای پوست دور چشم است. این ژل حاوی اسید هیالورونیک بوده که در مرطوب ماندن پوست بسیار موثر است.

پوست صورت برای جوان ماندن و زیبایی، نیاز بسیار زیادی به آب دارد؛ کمبود آب در پوست باعث خشکی و در نتیجه ایجاد چروک در پوست می‌شود. هیالورونیک اسید به جذب آب پوست کمک کرده و تاثیر بسیار خوبی در مرطوب ماندن پوست دارد. ترکیبات ژل دور چشم آلسینا با این ماده‌ی موثر، غنی شده است.

نحوه مصرف:

ژل دور چشم هیالورون آلسینا  را باید روزانه در صبح و شب روی پوست تمیز شده‌ی دور چشم استفاده کرد. برای این منظور لازم است که پوست عاری از مواد آرایشی و آلودگی بوده و با مقداری از ژل به آرامی ماساژ داده شود.

ترکیب هیالورونیک اسید
خواص ضدچروک و مرطوب کننده
نوع ژل
حجم 15ml
کشور سازنده آلمان
مناسب برای پوستهای خشک و حساس

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

نوشتن دیدگاه

کرم ضدچروک ایزولیس اوریاژ

کرم ضدچروک ایزولیس اوریاژ

Uriage Isoliss Cream

شماره مجوز وزارت بهداشت 7586668963817260

کرم ضدچروک ایزولیس اوریاژ به پوست کمک می کند تا در برابر عوامل آسیب رسان روزانه مبارزه کند و ایجاد اولین چروک ها را به صورت چشمگیر به تاخیر می اندازد.