ماسک مغذی مو خشک و آسیب دیده ل پتیت اولیور

محصول جدید

Le Petit Olivier Nourishing Mask

Olive Shea Argan

شماره مجوز وزارت بهداشت 3549620008265

پس از مصرف ماسک مغذی مو خشک و آسیب دیده (شی باتر و روغن زیتون و روغن آرگان) ل پتیت اولیور؛ موها بلافاصله نرم، عمیقا تغذیه و بازسازی میشوند و 1 دقیقه پس از مصرف لطافت، درخشندگی و شادابی را برای موها به ارمغان می آورد.

600,000 ریال

ماسک مغذی مو خشک و آسیب دیده ل پتیت اولیور با دارا بودن عصاره دانه بادام شیرین کمک به درخشندگی موها کرده و از موها در برابر اشعه مضر خورشید محافظت میکند. این عصاره یک مرطوب کننده طبیعی بوده و با حفظ رطوبت موها برای مدت طولانی به مقابله با موخوره می پردازد و سبب تحریک رشد مو و کاهش ریزش مو میشود.

روغن آرگان موجود در این ماسک مغذی مو، به عنوان یک درمان برای مو استفاده می شود و برای تقویت ریشه مو، رشد سریع مو بسیار موثر است و معمولا به عنوان یک نرم کننده استفاده میشود. ویتامین E  بعنوان آنتی اکسیدان بسیار مفیدی برای موهاست که در روغن آرگان به وفور یافت میشود.

شی باتر موجود در فرمولاسیون ماسک مغذی مو خشک و آسیب دیده، نرم کننده ایده آل موهاست و دارای خاصیت مرطوب کنندگی بسیار خوبی است و برای رفع التهاب و خارش پوست سر موثر است و به همراه پنتنول (vitamin B5) به خوبی از طریق پوست سر جذب شده بدون اینکه دریچه های پوستی را مسدود کند. به همین خاطر برای موهای هایلایت و رنگ شده بسیار مفید است.

پروپین گلیکول استفاده شده در ترکیبات این ماسک مو، جاذب رطوبت بوده و سبب آبرسانی به موها شده و به همراه روغن زیتون سبب تقویت مو و داشتن موهای زیبا و درخشان می شود و در درمان خشکی مو و شوره سر موثر است. تریمونیوم کلراید نیز خاصیت آنتی استاتیک (ضد الکتریسیته ساکن) داشته و از ایجاد موخوره جلوگیری میکند.

نحوه مصرف:

پس از شستشو و خشک کردن مو توسط حوله، موها را به ماسک مغذی مو خشک و آسیب دیده ل پتیت اولیور آغشته نموده و پس از 1 دقیقه، آبکشی نمایید.

ترکیب شی باتر و روغن زیتون و روغن آرگان
خواص تغذیه کننده
حجم 300ml
کشور سازنده فرانسه
مناسب برای موهای خشک و آسیب دیده

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

نوشتن دیدگاه

ماسک محافظ مو ل پتیت اولیور

ماسک محافظ مو ل پتیت اولیور

Le Petit Olivier Protective Mask

Pomegranate Argan

شماره مجوز وزارت بهداشت 3549620008357

ماسک محافظ مو ل پتیت اولیور علاوه بر محافظت از مو و تغذیه آن، حالت پذیری مو را آسان کرده و مو را ابریشمین و درخشان میکند. همچنین رنگ مو را درخشان و پایدار میکند.