ماسک محافظ مو ل پتیت اولیور

محصول جدید

Le Petit Olivier Protective Mask

Pomegranate Argan

شماره مجوز وزارت بهداشت 3549620008357

ماسک محافظ مو ل پتیت اولیور علاوه بر محافظت از مو و تغذیه آن، حالت پذیری مو را آسان کرده و مو را ابریشمین و درخشان میکند. همچنین رنگ مو را درخشان و پایدار میکند.

600,000 ریال

ماسک محافظ مو دیده ل پتیت اولیور حاوی روغن آرگان و عصاره انار بوده و مناسب موی رنگ شده و موی هایلایت شده میباشد. همچنین این ماسک محافظ مو دارای پروتئین دانه برنج است که سبب تقویت موها شده و موها را نرم و براق میکند و از آسیب موها جلوگیری میکند. این ماسک محافظ مو سبب افزایش رشد موها و تقویت رشته های جدید شده و ریزش موها را کاهش خواهد داد.

ماسک محافظ مو دیده ل پتیت اولیور سبب افزایش خاصیت ارتجاعی مو شده و از شکنندگی موها جلوگیری میکند. همچنین به واسطه داشتن تریمونیوم کلراید اصطکاک سطح مو را کاهش داده و کشش مو را افزایش میدهد و مانع ایجاد موخوره می شود.

گلیسیرین و کلسیم گلوکونات موجود در فرمولاسیون ماسک محافظ مو دیده ل پتیت اولیور جاذب رطوبت بوده و سبب حفظ رطوبت موها و جلوگیری ازخشکی موها میشود. عصاره دانه بادام شیرین به همراه روغن هسته آرگان سبب تقویت و تغذیه موها شده و با اثر مرطوب کنندگی و اثرات آنتی اکسیدانی بدون بستن دریچه های پوستی در رفع خارش و التهاب پوست سر خصوصا در موی رنگ شده و موی هایلایت شده موثر است.

عصاره انار بکار رفته در تولید این ماسک محافظ مو سرشار از اسید نوکلوئیک، پتاسیم و آهن است به همین خاطر از ریزش مو و بروز شوره سر جلوگیری می کند و موها را در برابر آلودگی های محیطی محافظت میکند و حیاتی دوباره به موهای رنگ شده می بخشد. همچنین این عصاره منبع مناسبی از ویتامین C  است که برای رشد و سلامت موها ضروریست و در داخل حمام استفاده شود.

نحوه مصرف:

پس از شستشو و خشک کردن مو توسط حوله، موها را به ماسک محافظ مو دیده ل پتیت اولیور آغشته نموده و پس از 1 دقیقه، آبکشی نمایید.

ترکیب روغن آرگان و عصاره انار
خواص محافظت کننده
حجم 300ml
کشور سازنده فرانسه
مناسب برای موهای رنگ شده

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

نوشتن دیدگاه

ماسک مغذی مو خشک و آسیب دیده ل پتیت اولیور

ماسک مغذی مو خشک و آسیب دیده ل پتیت اولیور

Le Petit Olivier Nourishing Mask

Olive Shea Argan

شماره مجوز وزارت بهداشت 3549620008265

پس از مصرف ماسک مغذی مو خشک و آسیب دیده (شی باتر و روغن زیتون و روغن آرگان) ل پتیت اولیور؛ موها بلافاصله نرم، عمیقا تغذیه و بازسازی میشوند و 1 دقیقه پس از مصرف لطافت، درخشندگی و شادابی را برای موها به ارمغان می آورد.