فوم شستشوی پوست صورت ل پتیت اولیور

محصول جدید

Le Petit Olivier Face Cleansing Foam

Olive Oil

شماره مجوز وزارت بهداشت 3549620011524

فوم شستشوی پوست صورت ل پتیت اولیور ضمن اینکه به خوبی منافذ پوست را پاک و تمیز کرده و مانند یک لایه بردار عمل می نماید، پوست را مرطوب میکند.

600,000 ریال

فوم شستشوی پوست صورت ل پتیت اولیور فاقد مواد صابونی است. این فرآورده، کلیه آلودگی ها و آرایش صورت را کاملا پاک میکند و پوست را پاکیزه مینماید. ضمن اینکه از دی هیدراته شدن پوست جلوگیری میکند.

گلیسیرین و کلسیم گلوکونات موجود در فوم شستشوی پوست صورت ل پتیت اولیور به عنوان جاذب رطوبت عمل کرده و ضمن حفظ رطوبت پوست به آبرسانی آن کمک میکند. کوکامید پروپیل بتائین موجود در فرمولاسیون این فوم شستشو به عنوان ملایم ترین شوینده ها ضمن پاک کردن بسیار خوب آلودگی ها، مانع از خشکی و آسیب پوست میشود.

پودر برگ آلوئه ورای به کار رفته در این فوم شستشوی پوست، سبب درمان ترک های پوستی و خشکی پوست به خصوص اگزمای پوست های حساس میشود و از طرفی سبب نرم و براق شدن پوست میشود و با رساندن اکسیژن بیشتر به  سلول های پوست سببترمیم بافت های پوست می شود. همچنین سلول های مرده پوست را از بین می برد و سلول های جایگزین کرده و پوست را تازه و درخشان می نماید. این ماده به عنوان پاک کننده برای پوست کاربرد دارد و اثر خنک کنندگی برای پوست دارد.

فوم شستشوی پوست صورت ل پتیت اولیور مناسب پوست های خشک و حساس است که در درمان خشکی پوست مفید است و ضمن مرطوب کردن و درمان سوزش و آفتاب سوختگی پوست به خوبی منافذ پوست را پاک و تمیز و مانند یک لایه بردار عمل می نماید.

نحوه مصرف:

فوم شستشوی پوست صورت را صبح ها و عصرها برروی پوست مرطوب بزنید سپس به آرامی ماساژ دهید و نهایتا آبکشی نمایید.

ترکیب روغن زیتون
خواص پاک کننده
نوع فوم
حجم 150ml
کشور سازنده فرانسه
مناسب برای پوستهای خشک و حساس

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

نوشتن دیدگاه

شیر پاک کن آلسینا

شیر پاک کن آلسینا

Alcina Cleansing Milk

شماره مجوز وزارت بهداشت 101791012049

شیر پاک کن آلسینا به خوبي سطح پوست را تميز کرده و دارای فرمول پاک کنندگی قوی و در عین حال مغذی پوست نیز است.

محصولات مرتبط

140,000 ریال
0 دیدگاه
365,000 ریال
0 دیدگاه
350,000 ریال
0 دیدگاه
980,000 ریال
0 دیدگاه
910,000 ریال
0 دیدگاه