کانسیلر ضد آلرژی کاپریس

محصول جدید

Caprice Anti Cernes & Illuminator Concealer

شماره مجوز وزارت بهداشت  5649788724561120

کانسیلر ضد آلرژی کاپریس با بافت نرم و سبک، به راحتی بر روی پوست قرار گرفته و بدون ایجاد چسبندگی، به خوبی نواقص و حلقه های تیره و آثار خستگی دور چشم را پوشش می‌دهد.

این محصول در انبار موجود نیست

540,000 ریال

کانسیلر‌ها همانند کرم‌پودرهای فشرده با کاربردی متفاوت جهت رفع عیوب و سیاهی دور چشم تولید می‌شوند. کانسیلر ضد آلرژی کاپریس برای انواع پوست‌ها مناسب بوده و آلرژی ایجاد نمی‌کند. به دلیل وجود عصاره چای سفید، این کانسیلر به عنوان یک آنتی اکسیدان طبیعی، یک تسکین دهنده و روشن کننده مناسب برای نواحی اطراف چشم محسوب می‌شود.

این محصول از پوشش‌دهی مناسبی برخوردار است که سیاهی و حلقه‌های تیره دور چشم را کاملا از بین برده و تا حدی آن را روشن خواهد کرد. گلیسیرین موجود در این کانسیلر، نواحی دور چشم را که از پوست نازک و حساسی برخوردار است مرطوب نگه می‌دارد و مانع خشک‌شدن پوست اطراف چشم می‌شود.

در موفع انتخاب کانسیلر، بهتر است رنگی که انتخاب می‌کنید یک یا دو درجه روشن‌تر از رنگ کرم‌پودرتان باشد، اما رنگ خیلی روشنی را انتخاب نکنید؛ چراکه باعث می‌شود لکه های تیره پوست را بیشتر نشان دهد. فرمولاسیون این محصول کاملا گیاهی بوده و نیاز پوستتان را رفع خواهد کرد و آسیبی به پوست وارد نمی‌کند.

اين محصول به صورت برس‌دار طراحي شده که براي استفاده‌کردن از آن مي‌توان انتهاي آن را پيچاند تا مواد کانسيلر به‌راحتي به دور چشم‌ها کشيده شود.

ترکیب عصاره چای سفید و ویتامین A و C و E
نوع مایع
حجم 1.5ml
کشور سازنده فرانسه
مناسب برای همه ی پوست ها

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

نوشتن دیدگاه

پالت کانسیلر ورایسی

پالت کانسیلر ورایسی

Vriesea Concealer

شماره مجوز وزارت بهداشت 39/12149

کانسیلر ورایسی محصولی کاملا فشرده است که کاور فوق العاده طبیعی برای پوست شما خواهد بود که مناسب برای انواع پوست میباشد.

محصولات مرتبط