کرم مو خشک و آسیب دیده بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور

محصول جدید

Le Petit Olivier No-Rinse Hair Care Cream

Olive Shea Argan

شماره مجوز وزارت بهداشت 3549620008265

بلافاصله پس از مصرف کرم مو خشک و آسیب دیده بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور گره های مو باز می شوند و قابلیت استایل خواهند داشت.

500,000 ریال

استفاده از کرم مو خشک و آسیب دیده بدون نیاز به آبکشی (شی باتر و روغن زیتون و روغن آرگان) ل پتیت اولیور تغذیه و بازسازی مو، نرمی، لطافت و درخشندگی مو را به ارمغان می آورد.

کرم مو خشک و آسیب دیده بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور هم برای حالت دهی موهای خشک استفاده مناسب بوده و هم برای حالت دهی موهای مرطوب. این کرم مو با داشتن گلیسیرین سبب حفظ رطوبت موها شده و موها را مرطوب نگه میدارد.

الکل های چرب موجود در فرمولاسیون این کرم مو، برای موهای خشک مفید بوده و علاوه بر جلوگیری از ریزش موها، به افزایش ضخامت موها کمک میکند. همچنین تریمونیوم کلاراید با خاصیت ضد الکتریسیته از ایجاد موخوره جلوگیری کرده و سبب نرم شدن موها میشود.

عصاره دانه بادام شیرین موجود در این کرم مو خشک و آسیب دیده، به درخشندگی موها و حفاظت از آن ها در برابر اشعه مضر خورشید کمک می کند و به عنوان مرطوب کننده طبیعی به مقابله با موخوره می پردازد.

شی باتر و روغن آرگان به عنوان درمانگر موها شناخته میشوند و برای تقویت ریشه موها موثر هستند و رشد سریع موها و رفع التهاب و خارش پوست سر را سبب می شوند همچنین به همراه پنتنول به خوبی از طریق پوست سر جذب شوده و بدون مسدود کردن دریچه های پوست به آبرسانی موها کمک میکنند.

نحوه مصرف:

از میانه ساقه مو تا نوک مو را توسط مقدار کمی از کرم مو خشک و آسیب دیده بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور پوشش دهید. سپس میتوانید براحتی موها را حالت دهید.

ترکیب شی باتر و روغن زیتون و روغن آرگان
نوع کرم
حجم 200ml
کشور سازنده فرانسه
مناسب برای موهای خشک و آسیب دیده

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

نوشتن دیدگاه

کرم مو بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور

کرم مو بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور

Le Petit Olivier No-Rinse Hair Care Cream

Pomegranate Argan

شماره مجوز وزارت بهداشت 3549620008371

کرم مو بدون نیاز به آبکشی ل پتیت اولیور محافظ موهای رنگ شده یا هایلایت شده بوده و همچنین رنگ مو را درخشان و پایدار میکند. استفاده از این کرم مو برای استایلینگ مو بسیار مناسب است.