نکات مهم کانسیلر

نویسنده: مصطفی حق دوست دسته: برندها و محصولات تاریخ: دیدگاه: 0 بازدید: 62

1- اگر از کرم پودر استفاده می کنید، ابتدا آن را بزنید و سپس از کانسیلر استفاده کنید. اگر کانسیلر را اول بزنید و سپس از کرم پودر استفاده کنید، مقدار زیادی از کانسیلر پاک خواهد شد.

2- رنگ كانسيلرتان نبايد بيش از ١ تا ٢ درجه از رنگ طبيعى پوستتان روشن تر باشد.

3- اگر دور چشمتان حلقه سياه داريد، هرگز از رنگ هاى بيش از حد روشن استفاده نکنید. برای پوشاندن سیاهی زیر چشم از کانسیلر نارنجی یا هلویی رنگ با نوک استفاده کنید و با انگشت به حلقه زیر چشم بزنید.

4- كانسيلر را به شكل يك مثلث زير چشمتان بزنيد و با ضربات ملايم پخش کنید. این شکل نه تنها سیاهی دور چشم را می پوشاند، بلکه به صورت فوری این دید بصری را به وجود می آورد که صورت شما کشیده تر شده است. پس هرگز كانسيلر را به صورت خطى زير چشمتان نماليد.

5- حواستان باشد كه مقدار كانسيلر بيش از حد نباشد. زيرا اين كار، حالت غير طبيعى و ماسيدگى روى پوستتون ايجاد می کند.

6- آرایشگران حرفه ای در مورد روش استفاده صحیح از کانسیلر توصیه می کنند که آن را در قسمت های کوچک و از بخش داخلی چشم به سمت بیرون بزنید و پخش کنید. در واقع به آن به چشم اشعه ی نوری نگاه کنید که از زیر چشم به بیرون می تابد. با انگشت میانی یا یک براش آرایشی، تکه های کانسیلر را با ضربه های ملایم روی پوست پخش کنید تا محو شده و رگه رگه نشود.

توجه : کانسیلر روی پوست های چرب ممکن است در وسط روز به هم ریخته و کثیف شود؛ بنابراین سعی کنید برای این نوع پوست ها کانسیلر را به همراه یک پودر مات کننده استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید